TERIBEAR hýbe fakultou

Letošní akce TERIBEAR se blíží! Od čtvrtka 7. 9. v 17:00 můžete začít běhat/chodit/ploužit se po okruhu na vrchu Vítkově. Cílem je užít si zábavu, rozpohybovat tělo ztuhlé pipetováním, provětrat mozkové buňky a zároveň pomoct dětem se smutným osudem. Každý, kdo se zúčastní, je vítěz!

V loňském roce se tým složený z členů kateder Fyziologie a Buněčné biologie zúčastnil běhu s TERIBEAR. Dohromady jsme naběhali 631,25 km a získali tak 31 562, 50 Kč na podporu studia dětí z dětských domovů. V konkurenci početnějších týmů jsme obsadili 32. místo z 390!

Stejně jako loni jsme vytvořili tým "Rolling Scientists", ke kterému se již teď můžete přihlásit!

Bezpečnostní kód pro přidání do týmu je VQ2YV6, cena registrace je 200 Kč, podporujeme tím studium dětí z dětských domovů.

V našem týmu jsou vítáni také vaši blízcí, přátelé a všichni, kteří se chtějí pobavit a prospět dobré věci. Každý kilometr se počítá! Podaří se nám letos zvládnout víc než loni?

Pokud se chcete pobavit  v kolektivu, na Vítkově budeme v pátek 8. 9. mezi 10:00 - 12:00. Další termín je naplánovaný na pondělí 11. 9. v 18:00. A samozřejmě mohou být další společné výběhy, pokud se domluvíte - dejte vědět i ostatním! Více podrobností najdete zde.

Těšíme se na vás!

Fakultnímu týmu Rolling Scientists podařilo dosáhnout nádherných 918 km,  tedy 45 900 Kč na podporu studia dětí z dětských domovů! V konkurenci 464 týmů jsme obsadili 47. místo!

Výsledkouvou listinu letošního běhu naleznezte ZDE

Publikováno: Úterý 05.09.2017 17:00