Studentská grantová mini soutěž UKa!

Univerzita Karlova vyhlásila již druhý ročník studentské grantové soutěže UKa! Jejím cílem je najít zajímavé studentské projekty určené k propagaci Univerzity Karlovy. Přihlásit se mohou studenti libovolného programu a typu studia v prezenční formě. Uzávěrka přihlášek do soutěže je 15. května 2023.

Jste hrdé studentky a studenti UK a chcete ukázat ostatním, že UK je skvělá škola? Právě pro vás je tu již druhé kolo grantové výzvy UKa!

Přihlaste svůj projekt, kterým byste chtěli oslovit středoškoláky, studenty bakalářských programů jiných VŠ a univerzit či žáky druhého stupně základních škol i širokou veřejnost, a nebo propagovat studium na UK v zahraničí, případně jinak zvýšit mezinárodní prestiž UK!

Oproti loňskému prvnímu ročníku má druhé kolo UKa! několik novinek v podobě bonusových kritérií, k nimž bude komise přihlížet při hodnocení projektů:

- zaměření projektu na propagaci UK v zahraničí

- mezifakultní spolupráce v rámci fakult / ústavů UK

- realizace projektu v univerzitním vzdělávacím centru Didaktikon v Kampusu Hybernská

Na tuto výzvu je alokována částka 200 tisíc korun celkem na všechny projekty. Vítány jsou nové nápady a odvážné a kreativní počiny, nejdůležitější však bude smysluplnost projektu a to, a jak přispěje k propagaci Univerzity Karlovy.

Pro další informace pište na uka@cuni.cz

Publikováno: Čtvrtek 11.05.2023 14:40