Student oboru Kartografie a geoinformatika v ČT

Bc. Michal Jakl vystoupil se svou mobilní aplikací "DoPřírody!" v pořadu Studio 6 v České televizi. Aplikaci zpracoval jako svou bakalářskou práci na katedře aplikované geoinformatiky a kartografie.

DoPřírody!

Mnoho lidí často hledá v ulicích Prahy únik alespoň do malého kousku přírody. To bylo inspirací pro vytvoření aplikace pro mobilní telefony, která dokáže vyhledat přírodní oblasti (nově nejen) v Praze. V reálném čase pak do nich uživatele naviguje z jeho aktuální polohy.

Aplikace je výsledkem bakalářské práce Bc. Michala Jakla, která vznikla pod vedením Ing. Miroslava Čábelky a byla obhájena na katedře aplikované geoinformatiky a kartografie.

Bc. Michal Jakl ve Studiu 6:

Aplikace DoPřírody!:

Externí URL: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10441287766-studio-6-vikend/217411010120429/obsah/540607-mobilni-aplikace-doprirody

Publikováno: Pátek 05.05.2017 16:20

Kategorie: