Soutěž fotografií Šutroskop

Geologický art spolek (GAS) pořádá 1. ročník fotografické soutěže s geovědní tematikou pro studenty všech oborů a ročníků Přírodovědecké fakulty UK. Uzávěrka zasílání soutěžních fotografií je 14. 4. 2023! Předmětem soutěže jsou fotografie libovolných geologických materiálů v mikroskopickém měřítku, tedy objektů pouhým okem vůbec či špatně rozpoznatelných.

Soutěžní fotografie bude hodnotit nezávislá odborná porota z řad fakulty a dalších vědeckých institucí. Výherci se mohou těšit na zajímavé hodnotné ceny a jejich fotografie budou vystaveny (nejen) na závěrečné slavnostní vernisáži.

První ročník soutěže je určen pouze pro studenty (Bc., Mgr., PhD.) Přírodovědecké fakulty UK. Své soutěžní fotografie (maximálně tři) můžete odesílat nejpozději do 14.4.2023 pomocí následujícího elektronického formuláře. Veškeré informace a pravidla soutěže naleznete zde.

Soutěž se koná pod vedením Geologickeho art spolku ve spolupráci a za podpory Přírodovědecké fakulty UK a spolku SGA Student Chapter Prague, fakultního projektu Přírodovědci.cz, společnosti 4C minerals, s.r.o., Dinosauria Museum Prague, Kamienok s.r.o. , Pavel Rozkošný - servis mikroskopů.

Hlavním sponzorem soutěže je Carl Zeiss spol. s.r.o.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat Geologický art spolek:

email: gasprfuk@gmail.com, Facebook nebo Instagram

Těšíme se na Vaši účast!