Nenechte si ujít konferenci "Good Practice in Science Education - Supporting Talented Students"

Přírodovědecká fakulta bude hostit mezinárodní setkání lidí, kteří se zajímají o specifika vzdělávání talentovaných studentů v přírodovědných oborech. Setkání proběhne 20. 10. 2017 od 14.00 ve Viničné 7, Praha 2.
Čas 20.10.2017
od 14:00 do 19:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Dlouholetí mentoři českého týmu středoškolských studentů soutěžících na Mezinárodní biologické olympiádě, dr. Lenka Libusová a prof. Jan Černý, uspořádali ve spolupráci s katedrou učitelství a didaktiky biologie konferenci přírodovědců a didaktiků na téma „Good Practice in Science Education – Supporting Talented Students“. Své příspěvky přednesou mj. zástupce MŠMT, současní mentoři přírodovědných olympiád z ČR, Japonska, Německa, Dánska a dalších zemí, i bývalí úspěšní reprezentanti na mezinárodních soutěžích.

Setkání proběhne 20. 10. 2017 od 14h ve Viničné 7, posluchárna B3 (Fotochemie, přízemí vlevo).

Kontakt: Lenka Libusová, lenka.libusova@natur.cuni.cz

Hosté jsou srdečně zváni.

Publikováno: Pátek 13.10.2017 14:45