Seminář na fakultě: Grantové příležitosti v programu H2020 – připomenutí

Seminář poskytne ucelený přehled grantových (i jiných) příležitostí v programu Horizont 2020 – největším programu na podporu výzkumu v Evropě. Akce proběhne 14. 2. 2018 (14:00-16:00) v Mineralogické posluchárně (Albertov 6, 1. patro). Prosíme zájemce o účast, aby se předem zaregistrovali. Prezentace ze semináře je k dispozici.

Prezentace ze semináře.
(Zveřejněno interně, pro zobrazení musíte být přihlášeni.)

Oddělení projektového řízení Přírodovědecké fakulty srdečně zve na seminář Grantové příležitosti v programu Horizont 2020.

Kdy: středa 14. 2. 2018 (14:00 – 16:00)
Kde: Mineralogická posluchárna, Albertov 6, 1. patro (mapa)
Pozvánka – Registrace na seminář.

Komu je seminář určen:

• současným i budoucím šéfům (byť i malých) výzkumných týmů,
  • nebo jejich postdokům a zkušenějším doktorandům
    (kteří mají na rozdíl od šéfů čas zajít si na seminář a pak jim povědět, co se dozvěděli),
  • i dalším zájemcům o mezinárodní grantové příležitosti.

Máte-li konkrétní otázky, které by měl seminář zodpovědět, můžete je vyplnit při registraci nebo je zaslat na ludmila.souckova@natur.cuni.cz.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Tomáš Palatý a Ludmila Součková (Müllerová).

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 8. 2. 2018.

Publikováno: Čtvrtek 08.02.2018 09:30