ScienceSlam na Univerzitě Karlově

ScienceSlam je formát, který má pomoci popularizovat vědu a výzkum. Je to vystoupení, při němž vědci formou stand-up výstupu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty. Samotná prezentace trvá šest minut a není dovoleno používat audiovizuální pomůcky. Mimo to se však kreativitě meze nekladou. Nejzazším termínem pro přihlášení je aktuálně 18.11.

Pokud budeš chtít, s  vystoupením ti nejen pomůžeme, ale budeš se moci zúčastnit řady workshopů pod vedením zkušených profíků. Prezentační dovednosti  tebou vypilujeme, kolegové ze Školy improvizace tě naučí pořádné nespoutanosti před publikem.

Soutežní kolo pro živou a neživou přírodu je 23. 11. 2019 od 12:00 do 13:00 hod.

Přihlásit se do soutěžního kola můžeš na následujícím odkaze. Nejzazším termínem pro přihlášení je aktuálně 18.11.

Pro výhece jsou je připravena finanční  odměna i nabídka dalši spolupráce s UK.

Více informací nalezneš na stránce https://scienceslam.cuni.cz/SCIS-1.html

Publikováno: Středa 23.10.2019 13:10