Science slam aneb Staň se hvězdou vědeckého nebe

Pracujete či bádáte nad zajímavým vědeckým projektem? Máte chuť ho představit publiku? Tak právě pro vás organizuje Univerzita Karlova Science Slam, soutěž, při níž vědci formou stand up výstupu představují své zajímavé vědecké a výzkumné projekty. Přihlásit se můžete do 20. 11. 2020.

SCIENCE SLAM

Zájemci o účast v soutěži nám mohou zasílat svá soutěžní videa na e-mailscienceslam@cuni.cz. Do předmětu napište "soutěž", uveďte své celé jméno, fakultu, název svého výstupu a e-mailový a telefonní kontakt na vás.

Upozornění:

Prosím, zasílejte svá videa pouze jako odkaz (nikoliv jako přílohu), tedy např. přes služby jako Uschovna.cz, Leteckaposta.cz, OneDrive.com, Uloz.to apod. Vaše videa si stáhneme a dle podmínek zveřejníme na našich stránkách.

Jednotlivá kola jsou rozdělena podle soutěžních oborů.

Nepropásněte deadline 20. 11. a přihlaste se včas!

Co je slam?

• - soutěž, formát stand-upu s cílem popularizovat vědu;

• - prezentace trvá max 6 minut, je možné použít jakékoliv pomůcky, kromě audio-video;

• - výstup hodnotí odborná porota složená z předních představitelů UK a středoškolské publikum (tento rok posluchači Juniorské univerzity a zájemci o studium na UK)

V jakých oborech se soutěží?

1. medicínské vědy,

2. humanitní a společenskovědní obory,

3. živá příroda

4. neživá příroda.

Co získáte?

• bude to neopakovatelný zážitek,

• rozšíříte networking s kolegy z oboru,

• možnost vystupovat na akcích UK

• finanční a věcné ceny pro každého soutěžícího

• a vítěz dostane samozřejmě ještě něco navíc.

Jaké jsou podmínky pro přihlášení?

Přihlásit se může každý, kdo studuje nebo pracuje na Univerzitě Karlově, a zabývá se zajímavým vědeckým tématem či projektem.

Nabídka individuálního koučinku

Už jste skoro rozhodnuti, jen byste chtěli svoje soutěžní vystoupení ještě trochu vypilovat? Dohodněte si individuální koučink zdarma (v Čj i Aj), v případě zájmu kontaktujte: sona.vitkova@ruk.cuni.cz

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište nám. Těšíme se na všechny odvážné, vědě a slamu zdar!

Účastníci beru na vědomí, že soutěžní videa budou zaslána k posouzení odborné porotě a účastníkům JUK na UK a budou umistěna na webovou stránku Informační den UK, kde budou moci o vítězi hlasovat zájemci o studium na UK.

Publikováno: Čtvrtek 15.10.2020 10:55