Reprezentační ples UK

Tradiční Reprezentační ples Univerzity Karlovy se uskuteční 17. ledna 2020 od 20 hod. v prostorech Paláce Žofín v Praze. Rezervační systém vstupenek byl spuštěn a bude uzavřen 28.11. 2019 v 15:00. Každý student a zaměstnanec UK si bude moci rezervovat a následně vyzvednout max. dvě vstupenky.
Čas 17.01.2020   20:00
18.01.2020   02:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Na plese se můžete těšit na celou řadu hudebních kapel, jejichž jména budou postupně zveřejněna.

Hlavní hvězdami budou Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK, Miro Žbirka a Back Side Big Band

Plesem vás provedou Barbora Černošková a Daniel Stach.

Těšit se můžete na tradiční tombolu.

Každý student a zaměstnanec UK si bude moci rezervovat a následně vyzvednout maximálně dva lístky.

Lístky si pak bude možné vyzvednout v UK POINT v Celetné ulici 14 od 2. 12. 2019 do 9. 12. 2019 v době otevíracích hodinstudenti jenom proti ISICu (resp. průkazu studenta UK) a zaměstnanci UK proti průkazu totožnosti (resp. průkazu zaměstnance UK) s údaji shodnými z rezervace. Vstupenky při vyzvednutí lze platit pouze hotově. Při nevyzvednutí rezervace propadá a lístky jdou do volného prodeje.

Volný prodej vstupenek bude zahájen již po 12. 12. 2019 v pokladně Paláce Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1 a v síti Ticketmasters.

Studenti z plzeňské a obou královéhradeckých fakult si budou moci lístky vyzvednout přímo na svých fakultách, kam budou lístky dovezeny a předány tamním tajemníkům.

CENY VSTUPENEK A JEJICH REZERVACE ZDE

Publikováno: Středa 20.11.2019 14:25