Reprezentační ples fakulty už tento pátek!

23. února 2018 můžeme všichni společně oslavit začátek nového semestru! Stejně jako v předchozích letech bude ozdobou i letošní plesové sezóny tradiční Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy. Hudba, tanec, zábava, dobré jídlo, vybrané pití, setkání studentů, kolegů a přátel, to vše v jeden večer a pod jednou střechou Kongresového centra Praha.

Kdy:  23.2.2018 od 20:00

Kde:  Kongresové centrum Praha, 5. května 1640/65, Praha 4, Společenský sál - vchod č.5

Vstupenky na ples budou v prodeji od 24.1.2018 na Oddělení vnějších vztahů, Albertov 6, 1. patro, dv.č.130, 131.  Abyste měli jistotu, že pro Vás lístky budou připraveny, můžete si je objednat také přes fakultní e-shop. Pouze osobní odběr, platba v hotovosti.

Cena vstupenek: 250,- Kč a 350,- Kč.

Další prodejní místa vstupenek na PřF UK:

Knihovna biologie, Viničná 7
Knihovna chemie, Hlavova 8
Knihovna geologie, Albertov 6
Sektretariát Geografické sekce, Albertov 6

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT I NA MÍSTĚ

Studentská sleva bude přiznána pouze oproti průkazu studenta, průkazu ISIC nebo indexu.

Na plese vystoupí oblíbený Big Band Vladislava Brože. Můžete se těšit také na vystoupení Tanečního studia Impuls , diskotéku s písničkami na přání,  kapelu Jazzika a půlnoční překvapení!  I letos na plese proběhne vyhlášení cen Studentský velemlok.

Těšíme se na Vás v Kongresovém centru Praha v pátek 23. 2. 2018!

Sponzor: NICOLET CZ s.r.o.

Publikováno: Čtvrtek 04.01.2018 11:50