Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty UK

Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty UK proběhne v letošním roce 18. února na známém místě - v Kongresovém centru Praha. Vstupenky můžete zakoupit na řadě míst fakulty i přímo na místě konání.
What
  • Otvíráky
Čas 18.02.2017   20:00
19.02.2017   02:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážení přátelé Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy ,

zveme vás na tradiční Reprezentační ples PřF UK, který se uskuteční v sobotu 18. února 2017 v Kongresovém centru Praha.

Na plese vystoupí oblíbený Big Band Vladislava Brože a kapela Corebells. Můžete se těšit také na vystoupení Tanečního studia Impuls nebo diskotéku s písničkam na přání. I letos na plese proběhne vyhlášení cen Studentský velemlok.

Večerem bude provázet moderátor Karel Kašák.

Studentská sleva bude přiznána pouze oproti průkazu studenta, průkazu ISIC nebo indexu.

Těšíme se na setkání s vámi v Kongresovém centru Praha v sobotu 18. 2. 2017!

KDY? 18. 2. 2017 od 20:00

KDE? Kongresové centrum Praha, 5. května 65, Praha 4, Společenský sál - vchod č. 5

VSTUPNÉ: 250,- Kč (studenti) a  350,- Kč

Vstupenky na ples budou v prodeji od úterý 17.1. 2017 na Oddělení vnějších vztahů, Albertov 6, 1. patro, dv. č. 130, 131.  Abyste měli jistotu, že pro Vás lístky budou připraveny, můžete si je objednat také přes fakultní e-shop. (Pouze osobní odběr, platba hotově.)

Další prodejní místa vstupenek na PřF UK:

Knihovna biologie, Viničná 7

Knihovna chemie, Hlavova 8

Knihovna geologie, Albertov 6

Sekretariát Geografické sekce, Albertov 6, 3. patro

Studijní oddělení PřF UK, Na Slupi 16 (v době úředních hodin pro bakalářské a magisterské studium)

SPONZOŘI:

Publikováno: Středa 11.01.2017 17:40