Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty UK

Srdečně vás zveme na Reprezentační ples Přírodovědecké fakulty UK, který se bude konat v pátek 4. března 2016 od 20:00 v Kongresovém centru Praha. Vstupenky je možné zakoupit na Oddělení vnějších vztahů, Albertov 6, dv. č. 130.
Čas 04.03.2016   20:00
05.03.2016   02:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážení přátelé Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze,

zveme vás na tradiční Reprezentační ples PřF UK, který se uskuteční v pátek 4. března 2016 v Kongresovém centru Praha.

Na plese vystoupí oblíbený Big Band Vladislava Brože, živý jazz, swing a evergreeny zahraje stylová kapela Jazzika. Můžete se těšit také na vystoupení Tanečního studia Impuls nebo diskotéku nejen s filmovými hity. I letos na plese proběhne vyhlášení cen Studentský velemlok. A překvapení - letos máme k dispozici také 3. patro KCP, kde pro vás bude připraven Molekulární bar a cimbálová kapela Muzička!

Večerem bude provázet známý televizní moderátor Aleš Zbořil, který v zábavných kvízech prověří vaše znalosti :)

PRODEJ:  Vstupenky si můžete zakoupit na Oddělení vnějších vztahů (OVV) v budově děkanátu PřF UK, adresa Albertov 6, 1. patro, kancelář 130 během otevíracích hodin. Již nyní je však můžete objednávat ve fakultním eshoputakže budete mít jistotu, že typ vstupenky, o který máte zájem, je pro vás rezervován.

Studentská sleva bude přiznána pouze oproti průkazu studenta, průkazu ISIC nebo indexu.

Těšíme se na setkání s vámi v Kongresovém centru Praha v pátek 4. 3. 2016!

KDY? 4. 3. 2016 OD 20:00

KDE? Kongresové centrum Praha, 5.května 65, Praha 4, Společenský sál - vchod č. 5

VSTUPNÉ: 350,- Kč (studenti) a  450,- Kč

Publikováno: Pondělí 08.02.2016 12:25