Příspěvek na cestu studentky nebo studenta do zahraničí na zkušenou

Nadační fond Přírodovědecké fakulty UK, v jehož statutu je podpora pedagogické, vědecké a výzkumné činnosti vykonávané na fakultě, vyhlašuje i v druhém roce své existence výzvu pro podávání žádostí o příspěvek na cestu studentky nebo studenta do zahraničí na zkušenou. Konečný termín pro podávání žádostí je 31. 3. 2019.

V roce 2019 bude uděleno celkem osm příspěvků po 30 tisících Kč. Prosíme, aby v žádosti studenti uvedli:

1.      účel své cesty a jeho spojitost se studiem,

2.      náplň práce na zahraničním pracovišti,

3.      přehled svých dosavadních vědeckých výsledků,

4.      rozpočet celkových finančních nákladů na cestu včetně účelu použití příspěvku,

5.      přílohou žádosti bude výpis studijních výsledků ze SISu, u doktorských studentů za

dobu magisterského studia.

Žádost mohou podat pouze studenti Přírodovědecké fakulty UK magisterského nebo doktorského studia. Předmětná cesta musí být započata v roce 2019.

Konečný termín pro podávání žádostí je 31. 3. 2019, rozhodnutí o udělení příspěvku bude sděleno do 15. 4. 2019. Prosíme, aby studenti podávali žádosti elektronicky na adresu nadace@natur.cuni.cz, žádost nemusí přesahovat rozsah jedné strany A4. Budou preferovány příspěvky na financování takových cest, které potrvají 30 a více dnů.

Informace o Nadačním fondu Přírodovědecké fakulty UK naleznete ZDE

Publikováno: Pondělí 11.02.2019 10:50