Pozvánka na webinář - How to Use Databases for Research of Patents and Market Potential of Scientific Projects.

Zajímá vás, jak posoudit tržní potenciál vašeho projektu? Chtěli byste vědět, jak vyhledávat už zveřejněné patenty?Tak přijďte na webinář How to Use Databases for Research of Patents and Market Potential of Scientific Projectsm, který pro vás ve čtvrtek 4. dubna 2020 připravilo Centrum pro přenos poznatků a technologií Univerzity Karlovy.

PŘIHLASTE SE NA WEBINÁŘ How to Use Databases for Research of Patents and Market Potential of Scientific Projects.
Uskuteční se ve čtvrtek 2. 4. 2020 od 15 hod. a povede ho Yeva Prysiazhniuk, analytička CPPT UK, která se zabývá komercializací vědeckého výzkumu a denně se podílí na analýzách trhu a rešeršování patentů.

Dozvíte se:
- jaké databáze jsou na UK k dispozici, k čemu se hodí a jaká jsou jejich specifika;
- jak databáze co nejúčinněji využívat ve svůj prospěch.
- Na závěr vám představíme případovou studii z praxe.

Klíčem k úspěchu při plánování i realizaci projektu je přístup k relevantním údajům a znalost jejich správného využití. Náš webinář vás to naučí!

Kompletní informace včetně PŘIHLAŠOVACÍHO FORMULÁŘE najdete na webu CPPT.

Publikováno: Úterý 24.03.2020 11:00