Povinné školení řidičů v roce 2024

Další řádná povinná školení řidičů - referentů pro pracovní cesty automobilem v roce 2024 se konají on-line:

Všichni zájemci podají písemnou přihlášku poštou nebo e-mailem nejméně 1 den před termínem školení bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi (budova Hlavova 8, suterén, č. tel. 1167, e-mail simunep@natur.cuni.cz). V případě on-line školení nestačí jen účast na tomto školení, ale je nutná i podepsaná písemná přihláška na školení. Přihlášku vyplňujte ve vlastním zájmu čitelně. Formulář přihlášky na školení řidičů je umístěn na webových stránkách fakulty.

Školení bude provádět opět lektor provozu motorových vozidel Ing. Petr Frýdl.
e výjimečných případech lze využít individuální mimořádné školení školitelem Ing. Frýdlem. Náklady na mimořádné školení pro jednoho účastníka jsou 500,- Kč a budou vybrány školitelem od účastníků v hotovosti na místě proti potvrzení.

Další možností školení řidičů je absolvovat individuální školení u firmy CIVOP. Toto školení se provádí písemnou formou - elektronicky. Náklady na toto školení hradí žadatel. Pro využití této možnosti je nutná domluva s bezpečnostním technikem fakulty. Školení u firmy CIVOP je zajištěno i pro řidiče – referenty cizí státní příslušníky.

Přehled aktuálně plánovaných školení najdete také na stránce školení na webu OSBI.

Publikováno: Úterý 05.03.2024 13:15