Nové elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám? Uvidíme! Spouštíme novou aplikaci na hodnocení předmětů studenty (anketa). Vyzkoušejte ji i Vy na hodnoceni.natur.cuni.cz. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu. Hodnocení probíhá od 18. 5. do 30. 6.

Vstup do aplikace: hodnoceni.natur.cuni.cz

Letní semestr 2016/2017 bude prvním semestrem, kdy spustíme novou podobu elektronické ankety, na jejímž vytvoření jsme spolupracovali s Filozofickou fakultou UK. Bude to zároveň přechodný semestr, to je také důvod, proč proběhlo i klasické hodnocení pomocí papírových dotazníků.

Ve studijním informačním systému (dále SIS) bylo možné doposud také hodnotit elektronicky. Nyní jsme se ale rozhodli pro samostatnou aplikaci, která bude na SIS pouze napojena. Po přihlášení se Vám načtou Vaše zapsané předměty, které ohodnotíte, a po odeslání se odpověď odpojí od Vašeho účtu a odešle mezi ostatní odpovědi - pak již nemůžete své hodnocení změnit (= záruka anonymity). Dokud jej ale neodešlete, všechny změny se v hodnocení ukládají a můžete se k nim kdykoli vrátit.

Aplikace má verzi i pro mobilní telefony a anglický překlad. Vpravo nahoře se nachází „Nápověda“, kde naleznete konkrétní instrukce pro vyplňování elektronického hodnocení.

Pokud najdete v současné verzi jakékoli nedostatky, cokoli Vám bude nejasné či bude mít další dotazy a připomínky, určitě nám napište na studentska.anketa@gmail.com .

Pokud vše půjde bez větších problémů, plánujeme v příštím roce pokračovat pouze s elektronickým hodnocením. Doufáme, že si nový systém hodnocení oblíbíte a ohodnotíte co nejvíce předmětů.

Tým organizátorů ankety

Publikováno: Čtvrtek 18.05.2017 11:40