Nenechte si ujít soutěž Domu zahraniční spolupráce

Zapojte se do soutěže Domu zahraniční spolupráce. Vytvořte koláž nebo komiks a vyhrajte letenku pro dvě osoby do libovolné evropské destinace. Registrace do 13.10.2018.

JAKÉ PODMÍNKY MUSÍTE SPLŇOVAT?

• Musíte být studentem vysoké nebo vyšší odborné školy.
  •  Můžete být v jakémkoliv ročníku studia (i v posledním) a studovat jakýkoliv studijní program.
  • Musíte být absolventem studijního pobytu nebo praktické stáže v rámci jednoho z následujících mezinárodních programů: Erasmus+, CEEPUS, AKTION Česká republika - Rakousko nebo Akademické informační agentury.

VYTVOŘTE KOLÁŽ NEBO KOMIKS O TOM, JAK JSTE PŘEKONAL/A SVOJE OBAVY PŘED CESTOU ZA STUDIEM NEBO STÁŽÍ V ZAHRANIČÍ.

Příspěvky vkládejte do přihlašovacího formuláře na webové stránce studentskasoutez.dzs.cz nejpozději do 13. října 2018.

Technika zpracování koláže nebo komiksu je úplně na tobě. Formát nesmí přesáhnout velikost A3 ve verzi PDF. Maximální velikost souboru je 25 MB. Můžeš vložit pouze 1 soutěžní příspěvek.

Zaslané příspěvky budou vyhodnoceny 7. - 8. listopadu během fóra mezinárodního vysokoškolského vzdělávání CZEDUCON. Cena vítězi bude slavnostně předána 8. listopadu v Praze v kulturním centru La Fabrika.

Hlavní cena je letenka pro 2 osoby do evropské destinace v rámci letů operovaných přímo ČSA. Letenku lze využít kdykoliv během roku 2019.

kontaktní adresa: studentskacena@dzs.cz

Publikováno: Středa 11.07.2018 14:10