Nanolive: Zobrazování buněk – soutěž pro studenty o výzkumný pobyt ve Švýcarsku

Hlásit se mohou bakalářští nebo magisterští studenti. Součástí přihlášky musí být mikroskopem pořízený obrázek buňky. Vítěz získá týdenní výzkumnou stáž zahrnující práci s mikroskopem umožňujícím zobrazovat živé buňky ve 3D.

Pravidla soutěže a adresu pro zaslání přihlášky najdete na: nanolive.ch/sot2018

Soutěž Scientists of Tomorrow vyhlašuje společnost Nanolive. Soutěž je otevřena bakalářským a magisterským studentům z celého světa. Zájemci se mohou hlásit do 31. 5. 2018.

Cenou pro vítěze je týdenní výzkumná stáž v sídle Nanolive v Lausanne. Stáž by měla proběhnout přibližně na konci července. Vítěz bude mít během stáže možnost pracovat spolu s vědci v Nanolive a používat mikroskop 3D Cell Explorer k zobrazování živých buněk ve 3D.

Přihláška musí obsahovat:

• Co nejkvalitnější obrázek jedné buňky nebo mezibuněčné interakce pořízený žadatelem (se stručným popisem obsahujícím informace o typu buňky, přístroji použitém pro zobrazení a souvislostech – například v rámci jakého kurzu byl obrázek pořízen).
  • Jednu stránku A4 vysvětlující, proč by žadatel chtěl přijet na stáž do Nanolive a proč je podle něj zobrazování živých buněk zajímavé.
  • Doporučující dopis od profesora buněčné biologie nebo vedoucího pracoviště.
Publikováno: Středa 28.02.2018 15:20