Nadační fond Přírodovědecké fakulty založen

Prof. Josef Michl věnoval Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy dar ve výši 100 tis. USD z vděčnosti za vzdělání, které mu Přírodovědecká fakulta poskytla. Prof. Josef Michl je význačný vědec v oboru chemie a je jedním z nejcitovanějších českých badatelů. Jeho dar inicioval dva učitele fakulty, prof. Bohuslava Gaše a doc. Jana Konvalinku, aby založili Nadační fond Přírodovědecké fakulty.

Nadační fond Přírodovědecké fakulty bude především podporovat zahraniční pobyty nadaných studentů fakulty, na kterých budou získávat zkušenosti, a zvát význačné vědce ze zahraničí, aby zde přednášeli a předávali studentům své znalosti.

Budeme vděčni pokud se i vy připojíte k tomuto chvályhodnému úsilí. Přispět můžete finanční částkou libovolné výše složenou na účet nadačního fondu.

Za všechny finanční částky předem děkujeme!

Publikováno: Úterý 19.12.2017 11:35