Nadace Experientia: Online meeting pro zájemce o zahraniční stáže

Nadace Experientia srdečně zve všechny zájemce o program ročních zahraničních stáží na online meeting, který proběhne 8. února od 10.00. Připojte se a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá. Registrace do 7. února 2021.

Setkání je určené pro mladé vědkyně a vědce (do 35 let, s ukončeným Ph.D. studiem či krátce před jeho dokončením), kteří mají zájem o roční zahraniční stáž v oboru organické, bioorganické nebo medicinální chemie.

Na vaše dotazy bude odpovídat nejenom tým Nadace Experientia, ale také dva stipendisté z roku 2020, kteří už jsou na svých zahraničních stážích – Lenka Štacková z University of Zurich a Ondřej Kováč z Innsbruck University.

Online meeting se bude konat na Google Meet.

Pro pozvánku s odkazem si napište nejpozději do 7. února na email experientia@experientia.cz

Více info o programu hledejte zde.

Publikováno: Středa 20.01.2021 10:55