Nabídka šablony webů pro výzkumné skupiny

Pro výzkumné týmy působící na Přirodovědecké fakultě Univerzity Karlovy nově nabízíme možnost vytvořit si jednoduchou, atraktivní a zároveň responzivní webovou prezentaci své výzkumné činnosti. Pro zájemce o novou webovou prezentaci jsme připravili WordPressovou „šablonu“. Samotná šablona obsahuje kromě vytvořené WP šablony i předpřipravené stránky, pluginy a základní nastavení.

Náhled na vytvořenou šablonu je k dispozici na této stránce. Šablona byla vytvořena Oddělením vnějších vztahů na podnět Akademického senátu PřF UK. Webový prostor bude zajištěn na fakultním serveru Centrem informačních technologií.

Návod, jak šablonu získat a následně plnit daty, naleznete na fakultním webu na stránkách OVV.

Publikováno: Úterý 18.05.2021 22:00