Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships 2019 - připomínka

Připomínáme otevřenou výzvu k předkládání projektů výzkumných postdoktorských stáží spojených s mezinárodní mobilitou: Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF). Tyto granty jsou zajímavou příležitostí pro (budoucí) postdoky, ale také pro vedoucí výzkumných skupin, kteří si chtějí přivést výzkumníka ze zahraničí. Uzávěrka je 11. 9. 2019.

V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdok) stáž spojená s mezinárodní mobilitou. Téma výzkumu není omezeno. Cílem je podpořit profesní růst výzkumníka (fellow). Projektový návrh musí budoucí fellow připravovat v úzké spolupráci s potenciálním školitelem na zvolené hostitelské instituci. Délka stáže je 1-2 roky.

MSCA-IF granty jsou zajímavou příležitostí pro:

• výzkumníky, kteří chtějí vyjet na postdoktorskou stáž do zahraničí,
  • výzkumníky, kteří působili (alespoň 2 roky) v zahraničí a přijíždějí / vrací se do Česka,
  • vedoucí výzkumných týmů, kteří si chtějí přivést postdoka odkudkoli ze zahraničí.

Fakultní aktualita k výzvě: základní informace, interní pokyny, užitečné odkazy

Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships 2019 on Faculty of Science website in English
Basic information, internal guidelines, useful links (published internally, you need to login).

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová)Tomáš Palatý a Klára Sobotíková.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant,
     abyste vyjeli do zahraničí?
 Pracujete na Přírodovědecké fakultě a plánujete o MSCA-IF grant žádat jako supervisor?
 Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě?
Dejte nám o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz nebo klara.sobotikova@natur.cuni.cz, budeme Vás informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

Aktualitu publikovala Klára Sobotíková, Oddělení projektového řízení, 12. 6. 2019.

Publikováno: Středa 12.06.2019 10:00