Možnosti materiální pomoci ze strany PřF UK pro orgány veřejné správy a samosprávy, případně pro další součásti UK

Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy je schopna nabídnout materiální pomoc, a to zejména dezinfekční prostředky, primárně pro orgány veřejné správy a samosprávy (MČ Praha 2, PČR, aj.), příp. pro další součásti UK.

Materiální pomoc je poskytována za režijní náklady, s ohledem na kapacitní možnosti fakulty.

Jako výdejní místo slouží budova chemického ústavu (vrátnice) na adrese Hlavova 8, Praha 2, kde bude materiál vydán oproti podpisu předávacího protokolu (POUZE PO PŘEDCHOZÍ OBJEDNÁVCE!, viz níže).

Kontaktní osobou za PřF UK, pro příjem požadavků,  je bezpečnostní technik Ing. Pavel Šimůnek, který zpracovává objednávky výhradně na emailové adrese: pavel.simunek@natur.cuni.cz. Prosíme, v případě zájmu, se obracejte výhradně na tento email. V jiném případě nejsme schopni váš požadavek včas zpracovat. Vlastní objednávku posílejte ve formátu viz níže, bližší specifikaci uveďte případně do poznámky.

!!! Jedná se o dezinfekci na ruce podle doporučení WHO!!!

DATUM Objednávky SUBJEKT KONTAKT Tel. č./ email MATERIÁL MNOŽSTVÍ DATUM vyzvednutí VYŘÍZENO ANO/NE POZNÁMKY
18.3.2020 MČ P2 - Krizové řízení Bc.Václav Smutný vaclav.smutny@praha2.cz dezinfekce 20l 31.3.2020
Publikováno: Pondělí 23.03.2020 13:35