Mikulášská besídka na Přírodovědecké fakultě UK, 5.12.2013 od 16:00 hod

Všechny srdečně zveme na přírodovědeckou oslavu Mikuláše. Laskavý Mikuláš, krásný anděl i hrůzostrašný čert na vás budou čekat 5. prosince 2013 od 16:00 hodin v budově Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy na adrese Praha 2, Albertov 6.
Čas 05.12.2013
od 16:00 do 20:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Chcete si na Mikuláše vychutnat kromě čokolády také pravou přírodovědeckou zábavu? A navíc si vyrobit netradiční vánoční dekorace? Pak přijďte na naši akci, kterou si užijí jak děti, tak rodiče.

Od 16:00 do 20:00 hodin máme připraveny nejrůznější aktivity pro děti. Nezapomněli jsme však ani na rodiče – nabídneme jim originální občerstvení u našeho molekulárního baru. Celý den bude také probíhat náš tradiční vánoční bazárek.

Mikuláš web

Foto: Petr Jan Juračka

Na co se tedy můžete těšit?

10:00–20:00 h vánoční bazárek

• trička, šperky, doplňky, historické mapy, Kufřík přírodovědce a jiné výrobky z e-shopu Přírodovědci.cz

• nakupte si na Vánoce, nebo jen tak pro radost

• v prodeji bude také několik předvánočních novinek