Mezinárodní týden koučování 2019: přednáška a koučovací zóny

V rámci Mezinárodního týdne koučování 2019 Vám nabízíme ojedinělou příležitost navštívit zdarma koučovací zónu pod vedením profesionálních koučů, která pro Vás bude otevřena ve čtvrtek 16. května na půdě Přírodovědecké fakulty na Albertově. Nenechte si ujít ani zajímavou přednášku profesora Aleše Stuchlíka z Fyziologického ústavu AV ČR, která Vám představí základy koučovacího přístupu, klasické i nedávné poznatky neurovědy a styčné koncepty obou oborů. Všichni zájemci jsou srdečně zváni. Pro vstup do koučovací zóny je nutná registrace.
Čas 16.05.2019
od 09:30 do 13:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

MEZINÁRODNÍ TÝDEN KOUČOVÁNÍ 2019

KDY: 16. května 2019
          9:30 - 10:45  přednáška prof. RNDr. Aleše Stuchlíka, DSc. "Co nám ke koučování říká neurověda"
          10:45 - 13:00  koučovací zóny ( sezení s profesionálním koučem o délce 45 minut)

KDE:  Posluchárna Pravá rýsovna,  3. patro, Albertov 6, Praha 2

International  Coaching Week je týden zaměřený na propagaci profesionálního koučování. Cílem je přiblížit široké veřejnosti profesionální koučink a jak výrazný posun může vnést do života každého z nás. Každoročně jej vyhlašuje Mezinárodní federace koučů (ICF), v České republice je organizován ICF ČR. Profesionální kouči z celého světa nabízejí v tomto Týdnu své aktivity bez nároku na honorář, propagují filozofii a přínosy koučování podle standardů ICF a seznamují veřejnost s rozdíly mezi profesionálním koučováním a tím, co se  za koučování často vydává.

REGISTRACE DO KOUČOVACÍ ZÓNY ZDE

Zažili jste to někdy? Když se ponoříte do problému, ztrácíte schopnost uvažovat v širších souvislostech. Přes dvacet let se věnuji do hloubky neurovědám. V této oblasti jsem dosáhl určitého poznání, strávil stovky hodin v laboratoři, napsal desítky studií a vychoval řadu studentů. Přestože moderní biomedicínská věda se snaží zlepšit kvalitu života člověka (a často se ji to daří), přímé a uchopitelné využití těchto poznatků mi trochu chybělo.

A tak jsem se stal koučem a mentorem. Toto svoje druhé poslání jsem uchopil jako výzvu k tomu, abych našel prakticky využitelnou spojnici mezi oběma disciplínami. Ve své práci vycházím z neurovědeckých poznatků a snažím se je interpretovat v širším rámci využitelném pro osobní a profesionální rozvoj. Tato přednáška názorně představí základy koučovacího přístupu, klasické i nedávné poznatky neurovědy a pokusí se nalézt styčné koncepty obou oborů. Zvu vás na výpravu za dobrodružstvím.

Publikováno: Úterý 07.05.2019 10:20