Kurs Management of Science and Innovation (MSI)

Zajímá vás věda a inovace? Chcete se naučit, jak řídit projekty a uspět? Chcete se dozvědět, jak ochránit svůj nápad a jak sestavit business plán pro jeho uplatnění v praxi? Přihlaste se na praktický kurz Management of Science and Innovation (MSI), který zaštiťuje transferová kancelář Univerzity Karlovy – CPPT UK. Hlásit se můžete od 16. 9. 2019 v SISu.

Kód předmětu je TVOL0002.

Předmět je určen studentům 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů všech fakult UK.

Základní kurz MSI1 je jednosemestrální, distanční výuka je vedena v angličtině a absolvování je hodnoceno 6 kredity.

Na něj navazuje pokročilý kurz MSI2, kde odborníci z praxe proberou témata managementu vědy více do hloubky. Na třetí úrovni kurzu – MSI3 – pak mohou zájemci s pomocí mentora rozpracovat svůj vlastní vědecký projekt.

Na kurzu budou vítáni i vyučující a zaměstnanci UK. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte přímo na mailu msi@ruk.cuni.cz.

Více informací zde

a na webových  stránkách CPPT