Kariérní den PřF UK se ruší!

Na základě rozhodnutí vlády o přerušení výuky na školách, včetně univerzit, ruší PřF UK počínaje 11.3. 2020 do odvolání výuku i na naší fakultě. Vzhledem k tomuto faktu se ruší termín Kariérního dne připadající na středu 18.3.2020.
Čas 18.03.2020
od 10:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

TERMÍN 18.3.2020 BYL ZRUŠEN

Jelikož zdaleka ne všichni absolventi zamíří do čistě vědeckých pozic, připravila naše fakulta  den zaměřený na kariérní uplatnění mimo tu nejčistší vědu. Máte možnost seznámit se nejen s tím, jak se správně připravit na nároky  světa mimo fakultu, ale především se již během studia potkat s potenciálními zaměstanavateli.

Společnosti, které se budou prostředictví svých stánků prezentovat, jsme pro Vás vybrali tak, aby si na své přišli studenti i absolventi všech sekcí naší fakulty.

Publikováno: Čtvrtek 27.02.2020 13:30