Intenzivní online workshop zaměřený na Design Thinking

Kreativní myšlení je jako jízda na kole - dá se naučit! Srdečně zveme všechny zájemce na intenzivní a interaktivní online workshop, který se koná ve čtvrtek 23.9.2021 od 9.45 do 15.00. Účastníci si mohou v praxi vyzkoušet metodu Design Thinking, která hledá řešení k realizaci nápadů a její postupy se dají prakticky využívat v jak studijních, tak mimo studijních projektech.

Kdy? Ve čtvrtek 23. 9. od 9.45 do 15 hod.

REGISTRACE zde

Nápad, otázka nebo problém, na který se studenti na workshopu zaměří, může být z jakékoli oblasti, ať už půjde o prezentaci projektu, designování příručky, vymýšlení aplikace, která pomůže třeba v sociálních službách, nebo třeba plán na otevření studentského klubu.

Kompletní informace o workshopu najdete v aktualitě na webu CPPT UK ZDE.

Co je Design Thinking? Je to metoda využívaná při vývoji inovativních produktů a nápadů a vy ji na našem workshopu zažijete na vlastní kůži.

-          Na cvém nápadu si vyzkoušíte, jak metodu využívat.

-          Osaháte si její postupy a dozvíte se, jak je aplikovat při řešení různých problémů.

-          Kurzem vás provedou zkušení lektoři z Grow with Google.

Nápad, se kterým přijdete na WS Design Thinkingu pak můžete dále rozpracovat třeba v rámci předmětu Inovační laboratoř: Rozjeď projekt (TVOL0006).

V případě dotazů se, prosím, obracejte na Veroniku Haissingerovou z Inovační laboratoře – Veronika.Haissingerova@ruk.cuni.cz

Publikováno: Pondělí 13.09.2021 16:20