Inovační workshop: Vize aneb Jak ji formulovat a oslovit parťáky i zákazníky

Únorový Inovační worskhop UK na téma Vize aneb Jak ji formulovat a oslovit parťáky i zákazníky? se uskuteční ve čtvrtek 9. února 2023 od 9 do 12 hodin v Kampusu Hybernská. Workshop je určený studentům i zaměstnancům UK napříč fakultami.
Čas 09.02.2023
od 09:00 do 12:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: čtvrtek 9. února 2023 od 9:00 do 12:00
KDE: Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1

Workshopem provede inovátor vzdělávání, zakladatel X-Challenge a Talent Futures Miky Škoda, který vysvětlí, že dobré nápady nestačí a že pro úspěch a udržení motivace v čemkoli, co děláme, je dobré mít i vizi.

Dozvíte se mj.:

• co je to mise a vize a čím se liší od cílů
  • jak zrevidovat současnou vizi
  • jak vést brainstorm v týmu s konkrétním výstupem
  • jaké náročné, ale zásadní otázky pokládat sami sobě
  • jak s výstupem vhodně pracovat a jak ho komunikovat
  • jak díky výstupu lépe zvládat krize
  • jak to všechno využít jako konkurenční výhodu i jako životní přístup

Miky Škoda je dobrodruh, skaut, průzkumník lidského potenciálu, lektor a mentor. Projekt X-Challenge (dříve LowCost Race), za kterým stojí, vytváří komunitu navazující na skautskou výchovu dospělých. Založil také Talent Futures, vzdělávací investiční inkubátor a komunitu pro talentované mladé lidi. Zaměřuje se na to, jak z lidí dostat to nejlepší, být si navzájem blíž a jak brát život vážně a s lehkostí zároveň. Miky sbírá zkušenosti z podnikání, vzdělávání, horolezectví a cestování a dělí se o ně skrze veřejné vystupování, knihu Můžeš (po)dělat cokoli a projekty se zaměřením na inovace českého vzdělávání. Zároveň je také členem našeho týmu v rámci projektu iKAP.

Publikováno: Pátek 27.01.2023 12:10