Informační seminář ERASMUS+ aneb chtěli byste vyjet do zahraničí za studiem nebo praxí?

Nenechte ujít jedinečnou příležitost dozvědět se, co obnáší účast na Erasmu i co Vám může dát. Seminář se uskuteční 12. 12. 2017 a to v MINERALOGICKÉ POSLUCHÁRNĚ (Albertov 6) ZAČÁTEK semináře bude v 18: 00. Těšíme se na Vaši účast Erasmus kancelář a Erasmus klub PřF UK.
Čas 12.12.2017
od 18:00 do 20:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

O podmínkách výjezdu a nových pravidlech bude hovořit fakultní koordinátorka programu, RNDr. Dagmar Chalupová, Ph.D. a o jedinečné zkušenosti a zážitky se s Vámi podělí studenti, kteří se z Erasmu vrátili. V krátkosti se také dozvíte i o činnosti Erasmus klubu PřF UK, který vymýšlí program pro přijíždějící zahraniční studenty a do jehož činnosti se můžete zapojit.

Publikováno: Čtvrtek 07.12.2017 11:05