Fakultní webinář o příležitostech v programu Horizont Evropa

Oddělení projektového řízení Přírodovědecké fakulty srdečně zve na online informační akci věnovanou grantovým příležitostem v programu Horizontu Evropa, což je hlavní nástroj Evropské unie pro financování výzkumu a inovací. Akce proběhne online 8. února 2023 v anglickém jazyce. Zájemce o účast prosíme, aby se předem zaregistrovali.
Čas 08.02.2023
od 13:00 do 15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Akce poskytne přehled relevantních grantových příležitostí rámci programu Horizont Evropa. Stručně představena bude struktura programu a některé jeho konkrétní části, například granty Evropské výzkumné rady (ERC), granty Marie Skłodowska-Curie, výzvy pro mezinárodní konsorcia zaměřené na konkrétní témata a další. O své zkušenosti se také podělí úspěšné žadatelky z Přírodovědecké fakulty.

Akce je určena potenciálním žadatelům i dalším zájemcům o mezinárodní grantové příležitosti.
Odkaz ke sledování bude před akcí zaslán registrovaným účastníkům.

Read this news in English.

Program webináře

Registrujte se zde.

Působíte na Přírodovědecké fakultě a chcete získat prestižní grant? Využijte podporu Oddělení projektového řízení!

Kontaktujte nás už tehdy, jakmile začnete o podání žádosti vážně uvažovat: příprava žádostí o evropské granty – Klára Sobotíková.

Můžete také sledovat přehled aktuálních grantových příležitostí a zaregistrovat se k odběru newsletteru Grantové informace – Funding Opportunities.

Zde si můžete přečíst rozhovor s držitelkou MSCA Postdoctoral Fellowship (výzva z roku 2021), Magdalenou Bohutínskou.

Publikováno: Středa 25.01.2023 10:20