Elektronické hodnocení výuky

Konec papírovým anketám! Školní rok 2017/2018 je prvním rokem, kdy spouštíme pouze elektronickou aplikaci pro hodnocení předmětů studenty (anketa). Zapojte se i v letním semestru na hodnoceni.natur.cuni.cz v období 14. 5. – 30. 6. 2018. Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu.

Hodnocení výuky v letním semestru probíhá obdobným způsobem jako v zimním semestru. Nadále spolupracujeme s Filozofickou fakultou UK, od nichž jsme aplikaci převzali. Studenti mohou hodnotit své aktuální předměty na webové stránce hodnoceni.natur.cuni.cz. Hodnocení běží až do 30. 6. 2018.

Aplikace pracuje samostatně, ale je napojena na studijní informační systém (SIS). Po přihlášení pomocí údajů do Centrální autentizační služby (CAS) - školní uživatelské jméno a heslo - se Vám automaticky načtou Vaše zapsané předměty, které ohodnotíte, a po odeslání každého hodnocení se odpověď odpojí od Vašeho účtu a odešle mezi ostatní odpovědi - pak již nemůžete své hodnocení změnit (= záruka anonymity). Můžete hodnotit postupně, a dokud hodnocení neodešlete, můžete ho stále měnit, rozpracované hodnocení si můžete uložit. Máte také možnost podepsat svůj slovní komentář, to se pak odpověď uloží i s Vaším jménem, které pak mohou vidět vyučující i studenti. Pokud odpověď skryjete, tzv. „zneveřejníte“, spolužáci ji neuvidí a měli by ji vidět pouze vyučující.

Aplikace má anglický překlad, můžete nám skrze ni hlásit chyby a lze zobrazit výsledky z hodnocení v ZS. V budovách přírodovědecké fakultě jsou opět rozvěšeny plakáty se základními informacemi.

Pokud najdete v hodnotící aplikaci jakékoli nedostatky, cokoli Vám bude nejasné či budete mít další dotazy a připomínky, určitě nám napište na studentska.anketa@gmail.com .

Hodnocení je jednoduché, rychlé a intuitivní. Doufáme, že si nový systém hodnocení oblíbíte a ohodnotíte co nejvíce předmětů.

Tým organizátorů ankety

Publikováno: Pondělí 28.05.2018 10:45