EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation – NELZE podávat přihlášky

NĚNÍ MOŽNÉ, aby se výzkumníci z Přírodovědecké fakulty zapojovali do žádostí podávaných do výzvy Common Challenges – Shared Solutions (Call no. 2018-01).

Upozorňujeme, že NĚNÍ MOŽNÉ, aby se výzkumníci z Přírodovědecké fakulty (respektive z Univerzity Karlovy) zapojovali do žádostí podávaných do výzvy Common Challenges – Shared Solutions (Call no. 2018-01), EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation.

Evropské centrum rektorátu Univerzity Karlovy bude zapojeno do žádosti podávané do této výzvy, jako jednoho ze společných projektů v rámci nově vzniklé Aliance 4EU.

V této výzvě může být 1 instituce (IČO) zapojena pouze do 1 žádosti. V případě, že instituce s jedním IČO podá do výzvy více projektů, budou všechny tyto projekty vyřazeny jako nezpůsobilé k financování.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 10. 5. 2018.

Publikováno: Čtvrtek 10.05.2018 11:00