Dny geografie 2022

I pro letošní ročník Dnů geografie je připraven bohatý program vhodný jak pro žáky základních i středních škol a jejich učitele, tak také pro širokou veřejnost.

Dny geografie je název pro popularizačně vzdělávací akci, která v českém prostředí volně navazuje na tradice v anglosaských zemích (konkrétně na Geography Awareness Week, GIS Day a Day of Geography).

Také v letošním roce je nutné si rezervovat místa na jednotlivé přednášky pro větší skupiny (např. třídy či skupiny nad 5 osob).

Místo na přednášce si rezervujte přes tento registrační formulář

Jednotlivci a menší skupiny si místa rezervovat nemusí.

V rámci Dnů geografie budete mít zároveň možnost dozvědět se o možnostech bakalářského či magisterského studia na Geografické sekci Přírodovědecké fakulty UK.

Přehledový program je ke stažení zde.

Podrobný program včetně anotací všech akcí naleznete zde.

Učebny, ve kterých se přednášky konají, se mohou měnit! Prosím sledujte informační cedule v budově fakulty, případně se zastavte na INFO stánku ve 2. patře naproti schodišti, kde vám sdělíme více.

Použité zdroje

Publikováno: Čtvrtek 10.11.2022 11:55