Diskuze "Úřad, který nás baví"

Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy zve pedagogy a studenty na diskuzi "Úřad, který nás baví", která se uskuteční 6.června 2023 od 19.00 v CAMP Praha. Cílem večera je diskutovat přínosy participativního plánování pro veřejnou správu, která se zabývá rozvojem. Přínosem není pouze plánování, které více odpovídá potřebám občanů, ale také efektivnější a propojenější úřad. Registrace na diskuzi je nutná. Sledovat diskuzi a klást dotazy lze i online.

KDY: úterý 6. června 2023 od 19.00
KDE: CAMP Praha (Centrum architektury a městského plánování), Vyšehradská 51, Praha 2

Na akci je třeba se registrovat. Registraci a bližší popis akce naleznete zde.

Diskuzi lze sledovat a dotazy pokládat i online ZDE.

Během večera zazní příspěvky se zkušenostmi od následujících mluvčích:

Pepijn Kennis - člen Rady Bruselského regionu za stranu Agora

Barbara Gindlová – odborná garantka národního projektu Participácia Ministerstva vnitra SR

Tomáš Rákos – spoluzakladatel Participation Factory s.r.o.

Tomáš Hradil – starosta města Krnov

Petra Matúšová – koordinátorka MA21 na MČ Praha 7

Diskuze je určena jak zástupcům měst ČR, MHMP a městských částí Prahy, ale také dodavatelům participace a akademikům.

Publikováno: Čtvrtek 25.05.2023 14:40