Den s Univerzitou Karlovou

Srdečně vás zveme na Den s Univerzitou Karlovou, která se koná v sobotu 20. května 2023 od 10:00 do 18:00 v prostorech Kampusu Hybernská. Jednotlivé fakulty se zde představí v rámci bohatého doprovodného programu. Těší se na vás naši absolventi - Václav Moravec, youtuberské duo Pastoral Brothers a další zajímaví hosté. Pro zájemce je připravena komentovaná prohlídka historického Karolina. Vstup zdarma.
Čas 20.05.2023
od 10:00 do 18:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: sobota 20. května 2023 od 10:00 do 19:00
KDE: Kampus Hybernská, Hybernská 4,  Praha 1

PROGRAM:

Cirkulárním hubu Hybernská je připraveno pásmo přednášek a besed na téma "Práce s informacemi v současném světě". Hosty jsou absolventi UK.

PhDr. Jakub Szántó, český novinář a televizní reportér, od roku 2013 zahraniční zpravodaj České televize na Blízkém východě.

JUDr. Lenka Bradáčová, Ph.D., vrchní státní zástupkyně Vrchního státního zastupitelství v Praze.

Pastoral Brothers, youtuberské duo mladých farářů Českobratrské církve evangelické, které tvoří Jakub Helebrant, farář sboru v Praze-Libni a Karel Müller, školní kaplan pražských škol Evangelické akademie.

prof. RNDr. Ilona Hromadníková, Ph.D., působí v Ústavu pro péči o matku a dítě na 3. lékařské fakultě UK. V Česku založila obor neinvazivní prenatální diagnostiky.

PhDr. Václav Moravec, Ph.D., Ph.D., český redaktor, moderátor a vysokoškolský učitel žurnalistiky. Moderuje pořady Otázky Václava Moravce a Fokus Václava Moravce v České televizi.

Podrobné informace o programu stejně jako možnost registrace na komentovanou prohlídku Karolina najdete zde.

Publikováno: Úterý 02.05.2023 16:05