Den celoživotního vzdělávání a Festival absolventů jsou za dveřmi

Historické prostory pražského Karolina budou v sobotu 21. dubna hostit další ročník Dne celoživotního vzdělávání a Festivalu absolventů. Obě akce jsou koncipovány jako setkání pro všechny od 3 do 99 let. V rámci festivalu budou představeny fakultní a celouniverzitní aktivity nejen pro absolventy a připraven je rovněž bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie.
Čas 21.04.2018
od 10:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: v sobotu 21.4. 2018 od 10.00 do 16.00
KDE: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1

Návštěvníci se budou moci seznámit se širokou nabídkou celoživotního vzdělávání, kterou představí všech 17 fakult UK. Konkrétně jde o studijní programy pro středoškolskou mládež, o Juniorskou univerzitu, a semináře Univerzity třetího věku. Na příchozí čeká také řada zajímavých přednášek.

Připraven je rovněž bohatý doprovodný program. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet první pomoc, ochutnat dobroty z molekulárního baru, děti si budou moci zahrát bojovou hru. Pro všechny jsou pak připraveny prohlídky historických budov Karolina, v dopoledních hodinách proběhne řada přednášek pro středoškoláky či simulované soudní jednání. Program obohatí Městská knihovna hlavního města Prahy.

Součástí tohoto dne je i Zlatá promoce. Tento slavnostní akt se uskuteční letos  již potřetí a je určen pro absolventy všech fakult, kteří promovali v roce 1968. Obřad je přístupný veřejnosti a uskuteční se ve Velké aule Karolina. ZLATÁ PROMOCE ABSOLVENTŮ PŘÍRODOVĚDECKÉ FAKULTY PROBĚHNE VE 13.00.

PODROBNÝ PROGRAM ZDE

Publikováno: Pátek 13.04.2018 15:35