Chemické úterky: Praktická toxikologie pohledem analytického chemika

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku docenta Radomíra Čabaly Praktická toxikologie pohledem analytického chemika, která se koná 3.března 2020 v posluchárně CH1, Hlavova 8, Praha 2 v 16:30. Přednáška probíhá v rámci cyklu Chemických úterků, vědecko-popularizačního projektu vzniklého pod záštitou Chemické sekce PřF UK. Cílem jednotlivých vystoupení je popularizace současných chemických témat.

DALŠÍ Z PŘEDNÁŠEK:

Některá témata jsou doplněna ukázkami praktických experimentů. Přednášky jsou určeny pro studenty jak vysokých, tak středních škol, pedagogy, ale také pro laiky bez omezení věku zajímající se o chemii. Přednášejícími jsou přední odborníci v dané problematice, jak z akademické, tak soukromé sféry.

Publikováno: Čtvrtek 06.02.2020 16:40