Charitativní akce Hřeje mě pohyb

Po úspěšné první akci Hřeje mě pohyb se záměrem uběhnout vzdálenost mezi Prahou a Kyjevem a vyjádřit tak podporu Ukrajině, je tu další výzva. Tentokrát v rámci Evropského týdne sportu poběžíme, v úterý 27. 9. 2022, na atletickém ovále UK FTVS z Kyjeva do Bruselu. Během celého dne se můžete zúčastnit nejen štafetového běhu, ale také pestrého doprovodného programu. Věk běžců není omezen, zapojit se mohou studenti, zaměstnanci i veřejnost. Startovné je zdarma.
Čas 27.09.2022
od 12:00 do 19:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Je to již pár měsíců, kdy jsme organizovali naši první akci Hřeje mě pohyb se záměrem uběhnout vzdálenost mezi Prahou a Kyjevem. Chtěli jsme vyjádřit nejenom naši podporu Ukrajině, ale také naše odhodlání zahřát se pohybem při charitativní akci. Výzva se nám povedla a my jsme s vaší pomocí zvládli vzdálenost 1 264 km za neuvěřitelných 4,5 hodin. Společně se můžeme ohlédnout za naším úspěchem viz video.

Tentokrát vás zveme na další veřejnou sportovní událost a to charitativní běh na UK FTVS. V rámci Evropského týdne sportu poběžíme na atletickém ovále UK FTVS z Kyjeva až do Bruselu.  Během celého dne se můžete zúčastnit nejen štafetového běhu, ale také pestrého doprovodného programu.

Startovné je ZDARMA a registrovat se můžete právě teď na tomto odkazu. Všichni registrovaní obdrží před konáním akce podrobné instrukce emailem.

Program:

12:00-12:45 registrace

13:00 start běhu

13:00-18:00 běh na ovále

Kyjev – Brusel (štafeta i jednotlivci)

13:00-17:00 doprovodné sportovní aktivity (rozcvička, posilování, jóga, tanec)

18:00-19:00 slavnostní ukončení

Program a aktuální informace se dozvíte na webu a ve facebookové události.

Přijďte podpořit dobrou věc a zároveň udělat i něco pro svoje zdraví. Budeme se na setkání s vámi moc těšit!

Organizátory je organizační tým Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy

Dotazy: zahranici@ftvs.cuni.cz

Publikováno: Čtvrtek 22.09.2022 10:50