Cena Wernera von Siemense 2022 - poslední šance na zaslání přihlášek

Již jen pár dní zbývá do uzavření přihlášek 25. ročníků Ceny Wernera von Siemense pro studenty, vědce a pedagogy technických a přírodovědných oborů. Podání přihlášek bude ukončeno v neděli 4. prosince 2022.

V Ceně Wernera von Siemense je připraveno 8 kategorií s celkovou finanční dotací ve výši 1 000 000 Kč. Staňte se součástí příběhu a zařaďte se mezi ty nejlepší. Finanční prémie je u diplomových a disertačních prací určená pro studenty i jejich vedoucí a školitele.

Vítěze určí nezávislé odborné poroty, složené z celkem 58 zástupců vysokých škol, univerzit, Akademie věd a dalších vědeckých pracovišť.

Veškeré informace, přihlášky a detailní znění pravidel naleznete na webu www.cenasiemens.cz

Nezapomeňte, že kandidáty v kategorii o Nejlepšího pedagoga a Zvláštní ocenění za překonání překážek nominují přímo univerzity/pracoviště.

Slavnostní vyhlášení je plánováno na 22. 3. 2022 v Betlémské kapli v Praze. V případě přetrvávajících omezení samozřejmě přistoupíme k jiné formě oznámení výsledků.

Publikováno: Pátek 25.11.2022 12:35