Cena Wernera von Siemense 2020 na sociálních sítích.

Již 23. rokem je tu soutěž, která oceňuje nadané studenty přírodovědných a technických oborů, akademické osobnosti a nadšené vědce - prestižní Cena Wernera von Siemense. Svým rozsahem, výší finančních odměn a tradicí patří naše soutěž mezi nejvýznamnější nezávislé iniciativy tohoto druhu v České republice. Poslední den pro podání přihlášek je 30.11.2020. Vítězné práce vybírají nezávislé komise složené z rektorů a prorektorů předních českých univerzit, ředitelů ústavů AV a předsedkyně Akademie věd.

Soutěžní kategorie:

- Nejlepší diplomová práce
- Nejlepší disertační práce
- Nejlepší absolventská  (diplomová/disertační) práce týkajíí se témat Průmyslu 4.0
- Nejlepší absolventská (diplomová/disertační) práce týkající se chyré infrastruktury a energetiky

Vyhrajte až 50 000 Kč! V kategoriích diplomová a disertační práce vyhlašujeme první tři místa a ocenění získá i vedoucí práce.

- Nejlepší pedagogický pracovník
- Ocenění za překonání překážek

Dohromady udělujeme až 70 000 Kč!

- Nejvýzamější výsledek základního výzkumu

Soutěžit můžete jako jednotlivec, nebo jako tým o 300 000 Kč!

Veškeré informace o soutěži zde.

Publikováno: Středa 30.09.2020 11:30