Výzkumný fond CELSA – spolupráce s KU Leuven

Výzva podpoří projekty řešené společně s výzkumníky z Katolické univerzity v Lovani. Interní univerzitní uzávěrka je již 19. 10. 2018. Pokud plánujete podání přihlášky, kontaktujte prosím co nejdříve Oddělení projektového řízení.

CELSA (Central Europe Leuven Strategic Alliance) je aliance KU Leuven a sedmi  středo- a východoevropských univerzit včetně Univerzity Karlovy. Do projektu financovaného z fondu CELSA musí být zapojeni alespoň 2 partneři (výzkumníci) ze 2 univerzit CELSA, přičemž minimálně 1 partner musí být z KU Leuven. Téma projektů není nijak omezeno.

Předpokládá se, že Univerzita Karlova podpoří v této výzvě maximálně 2 projekty (pokud úspěšně projdou hodnocením). Celkem by v celé CELSA „síti“ v této výzvě mělo být financováno cca 10-12 projektů.

Interní uzávěrka pro Univerzitu Karlovu je již 19. 10. 2018, do kdy je třeba zaslat kompletní návrh projektu včetně rozpočtu ke kontrole na ec@cuni.cz (v kopii prosím zašlete též na ludmila.souckova@natur.cuni.cz).
Uzávěrka CELSA Research Fund je 26. 10. 2018 – finální verzi projektu podává elektronicky partner z KU Leuven.

Pokud se plánujete zapojit do projektu podávaného do této výzvy, kontaktujte prosím co nejdříve, nejpozději 3 týdny před uzávěrkou, Oddělení projektového řízení (Ludmila Součková (Müllerová), ludmila.souckova@natur.cuni.cz) – projekty podané bez vědomí Oddělení projektového řízení nemusí být uznány jako způsobilé.

Pro více informací si prosím přečtěte

fakultní grantovou aktualitu a interní pokyny k této výzvě.

About this call and internal guidelines for the Faculty of Science in English.

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 11. 9. 2018.
Úprava 11. 9. 2018 cca 15:00 (doplněna interní uzávěrka rektorátu).

Publikováno: Úterý 11.09.2018 11:15