Brigáda na Albertovských stráních 2021

I letos proběhla již tradiční brigáda na Albertovských stráních. Akci, která každoročně pomáhá zkrášlit okolí naší fakulty, uspořádala ve středu 16.6.2021 Studentská komora Akademického senátu fakulty. Všem zúčastněným děkujeme!

Počasí nám přálo a na výpomoc s každoročním úklidem Albertovských strání dorazilo kolem 60 studentů. Práce bylo jako vždy hodně a každá ruka se hodila. Na zažehnání žízně a ochlazení se podávaly nanuky a nechybělo ani večerní občerstvení na grilu. Studenti pomáhali s odklízením spousty organického odpadu, který se po loňské pauze nakupil. Ruku k dílu u zpevňování zídky přiložil i pan předseda Akademické senátu a pan děkan nás také přišel podpořit. Odklízelo se chroští, větve, materiál na kompost a zasazovala se i nová flóra.

Všem zúčastněným moc děkujeme a doufáme, že se nám povedla skvělá komunitní akce a zvelebili jsme prostředí kolem fakulty!

Publikováno: Středa 16.06.2021 17:20