Týden mozku 2022

Týden mozku je festival nejnovějších objevů a trendů ve výzkumu mozku a neurovědách, který je součástí Brain Awareness Week (BAW) - celosvětové kampaně na zvýšení povědomí veřejnosti o úspěších a přínosech výzkumu mozku. Již 23. ročník festivalu proběhne od 14. do 20. března 2022. Jednou ze spolupracujících organizací je i Přírodovědecká fakulta UK.
Čas 14.03.2022
od 08:00 do 23:55
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

TÝDEN MOZKU 14. - 20. března 2021

V rámci festivalu Týden mozku vás čeká jedinečný cyklus přednášek předních českých odborníků, stejně jako zajímavý doprovodný program.

Podrobné informace včetně programu festivalu najdete zde.

Za Přírodovědeckou fakultu se představí spolek Kebule,  který se zabývá problematikou Alzheimerovy choroby.

Novinky v léčby Alzheimerovy choroby

Zajímají vás nejnovější trendy týkající se léků proti Alzheimerově chorobě? Chcete se dozvědět, jestli v boji s demencí pomůže procházka v oblíbeném parku nebo snad luštění sudoku? Má prevence proti demenci vůbec smysl? Pokud se nám podařilo vzbudit váš zájem, podívejte se na krátká videa, která si pro vás připravil spolek Kebule a Přírodovědci.cz.

Více informací zde.

Publikováno: Středa 09.03.2022 16:40