E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníPojďte s námi NA KARLOVKU - připojte se online

Univerzita Karlova zve všechny zájemce o studium na online informační den NA KARLOVKU ONLINE. Vysílání tematicky zaměřených videí bude pro všechny uchazeče o studium na UK dostupné v sobotu 29. ledna. Diváci se mohou těšit nejen na videa nabitá informacemi a postřehy současných studentů, ale rovněž na možnost chatovat se zástupci všech 17 fakult.
Čas 29.01.2022
od 09:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

 

KDY: 29. ledna 2022 od 9:00 do 16:00
ONLINE

Řada akcí pro uchazeče o studium na Univerzitě Karlově pokračuje i v roce 2022. Na Karlovku Online poskytne kompletní informace o nabídce studijních programů, podrobnosti o přijímacím řízení pro akademický rok 2022/2023, podmínkách studia, možnostech ubytování a množství dalších užitečných rad.

Všech 17 fakult se představí ve dvou tematických blocích. V jednom vysílacím pásmu najdou „své“ fakulty zájemci o společenskovědní programy, ve  druhém pak studenti se zájmem o lékařství a přírodní vědy.

UK divákům nabídne jednak informační přednášky k organizačním a praktickým náležitostem, ale i vhled do studentského života a osobní postřehy současných studentů. Nebudou chybět ani reportážní videa Janka Rubeše, který se osobně vydal na všechny fakulty UK a zjistil „Jak to u nás vypadá“!

Pokud uchazeče při sledování cokoliv napadne, mohou od 9:00 do 16:00 využít chat. Chatovat mohou se zástupci všech fakult. Pro dotazy k ubytování a stravování bude k dispozici chat Kolejí a menz. Díky Centru Carolina, které na univerzitě poskytuje podporu studentům se znevýhodněním, proběhne  chat i v českém znakovém jazyce.

Studenti středních škol a gymnázií mají jedinečnou šanci získat potřebné informace před svým zásadním životním rozhodnutím. „Chceme uchazečům o vysokoškolské studium poskytnout dostatek informací pro správné rozhodnutí v jejich navazujícím studentském životě. Termín podání přihlášek se blíží a je důležité zvolit si ten správný směr. Věřím, že náš online den k tomu přispěje“, doplňuje Ludmila Součková z UK POINTU. 

Odkaz na online vysílání zde!

Více informací naleznete na webové stránce: https://nakarlovku.cz/prirodovedecka-fakulta

Publikováno: Pondělí 17.01.2022 11:25

Akce dokumentů