E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníKurz Management of Science and Innovation (MSI)

Praktický kurz je zaměřený na témata spojená s projektovým managementem ve vědě a jeho cílovou skupinou jsou studenti 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů a zaměstnanci Vašich fakult. Předmět je vhodný i pro studenty programu ERASMUS.

Zajímá vás věda a inovace? Chcete se naučit, jak řídit projekty a uspět? Chcete se dozvědět, jak ochránit svůj nápad a jak sestavit business plán pro jeho uplatnění v praxi? Přihlaste se na praktický kurz Management of Science and Innovation (MSI), který zaštiťuje transferová kancelář Univerzity Karlovy – CPPT UK. Hlásit se můžete od 1. 2. 2020 v SISu. Kód předmětu je TVOL0002.

Předmět je určen studentům 4. a vyšších ročníků Mgr. programů, navazujících Mgr. programů a Ph.D. programů všech fakult UK. Základní kurz MSI1 je jednosemestrální, distanční výuka je vedena v angličtině a absolvování je hodnoceno 6 kredity (otevřen v letním i zimním semestru). Na něj navazuje pokročilý kurz MSI2, kde odborníci z praxe proberou témata managementu vědy více do hloubky (otevřen pouze v zimním semestru). Na třetí úrovni kurzu – MSI3 – pak mohou zájemci s pomocí mentora rozpracovat svůj vlastní vědecký projekt (otevřen průběžně).

Na kurzu budou vítáni i vyučující a zaměstnanci UK. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte přímo na mailu msi@ruk.cuni.cz.

Chcete se o MSI dozvědět více? Chcete se dozvědět, co o MSI říkají absolventi? Podívejte se na web CPPT zde https://cppt.cuni.cz/CPPTN-292.html.

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=i2pK9epgdXohttps://www.youtube.com/watch?v=g4DQBVZI_dwhttps://www.youtube.com/watch?v=jh6Le41dhg8https://www.youtube.com/watch?v=s0EvuO6CjPU

Facebook (https://facebook.com/UniverzitaKarlova/videos/1045727095635922/https://www.facebook.com/watch/?v=2386849914907468)

Publikováno: Pondělí 27.01.2020 16:00

Akce dokumentů