E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníNárodní informační den ke grantům Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA)

Akce proběhne 21. 3. 2018 v prostorách Akademie věd ČR (Národní 3, Praha 1) a proběhne v angličtině. Vystoupí zde například zástupce Evropské komise nebo čeští řešitelé MSCA projektů. Mezi granty MSCA patří například „Individual Fellowships“ pro postdoky nebo „Innovative Training Networks“ pro doktorandy.

Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Evropskou komisí pořádá národní informační den, zaměřený na akce Marie Skłodowska-Curie (Marie Skłodowska-Curie Actions, MSCA).

Kdy: 21. 3. 2018 (10:00 – 15:30)
Kde: AV ČR (sál 206), Národní 3, Praha 1
Akce proběhne v angličtině.

Informace o akci s odkazem pro registraci – Program.

Na akci vystoupí mimo jiné Daniel Göhring z Evropské komise, čeští řešitelé MSCA grantů i hodnotitelka tohoto typu projektů.

Marie Skłodowska-Curie Actions (MSCA) jsou součástí programu Horizont 2020. Cílem MSCA projektů je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. Podpora je cílena na všechny vědní obory. Základní podmínkou účasti v projektech je mezinárodní mobilita, tj. výzkumníci nemohou získat finanční prostředky na výzkum v zemi, kde aktuálně žijí, pracují nebo studují. Mezi granty MSCA patří například Individual Fellowships pro postdoky nebo Innovative Training Networks pro doktorandy.
Informace o MSCA pro české zájemce – základní informace, aktuality, akce, národní kontakt etc.

Kontaktní osoby pro Horizont 2020 na Přírodovědecké fakultě:
Tomáš Palatý a Ludmila Součková (Müllerová).

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 7. 3. 2018.

Publikováno: Středa 07.03.2018 08:25

Akce dokumentů