E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníWorkshop pro žadatele o MSCA Individual Fellowships

Akce proběhne 22. až 23. května 2018 v Technologickém centru AV ČR (Praha 6) a je určena pouze pro výzkumníky, kteří budou podávat projektový návrh do aktuální výzvy s uzávěrkou 12. 9. 2018 a jsou již domluveni s potenciální hostitelskou institucí. Tyto granty financují postdoktorské stáže (1-2 roky) v jiné zemi, než kde výzkumník dosud pracoval nebo studoval.

Read this news in English.

Technologické centrum AV ČR pořádá workshop pro žadatele How to write a competitive proposal for Marie Skłodowska-Curie Actions Individual Fellowships.

Kdy: 22. až 23. 5. 2017
Kde: Technologické centrum AV ČR, Ve Struhách 27, Praha 6
Akce proběhne v angličtině.

Informace o akci a registrace.
Předběžný program.

Workshop je určen pouze výzkumníkům, kteří již jsou domluveni se svou budoucí hostitelskou institucí (budoucím školitelem), mají konkrétní představu o náplni projektu, o který chtějí žádat v aktuální výzvě Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF) s uzávěrkou 12. 9. 2018, a mohou absolvovat oba dny workshopu.
Informace a „interní pokyny“ k aktuální výzvě MSCA-IF na stránkách Přírodovědecké fakulty.

„Vstupenkou“ na workshop je CV žadatele (maximálně 5 stránek) a abstrakt projektu (maximálně 2000 znaků včetně mezer), obojí zpracované podle zadávací dokumentace (Guide for Applicants) a s použitím templátů aktuální výzvy (Guide for Applicants i templáty jsou k dispozici také na stránce výzvy). Zájemci o účast na workshopu musí CV a abstrakt zaslat jako jeden dokument Word na dvorakovaz@tc.cz do 4. 5. 2018. (Je možné se na seminář zaregistrovat hned a požadované materiály zaslat následně.)

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdoktorská) stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou: výzkumník musí projekt řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud pracoval nebo studoval. Podpora je cílena na všechny vědní obory.
► O MSCA-IF grantech na stránkách Přírodovědecké fakulty.

Další akce pro zájemce o MSCA-IF granty

Výzkumníkům, kteří plánují podat projektový návrh jako fellow do aktuální výzvy, se doporučuje především účast na některém z workshopů.

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, abyste vyjeli do zahraničí? Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě? Dejte mi o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz, abych Vás mohla informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 12. 4. 2018.

Publikováno: Čtvrtek 12.04.2018 14:55

Akce dokumentů