E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníUniverzitní workshop pro žadatele o Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships

Workshop pořádaný 25. 4. 2018 v Karolinu je určen pro výzkumníky, kteří budou podávat projektový návrh do aktuální výzvy s uzávěrkou 12. 9. 2018. Tyto granty financují postdoktorské stáže (1-2 roky) v jiné zemi, než kde výzkumník dosud pracoval nebo studoval.

Univerzita Karlova ve spolupráci s Technologickým centrem AV ČR pořádá workshop How to write a competitive proposal for MSCA Individual Fellowships?“.

Kdy: 25. 4. 2018 (9:00 – 16:00)
Kde: Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1
Akce proběhne v Angličtině.

Předběžná pozvánka s odkazem pro registraci.

Akce je určena výhradně pro výzkumníky, kteří budou podávat projektový návrh do aktuální výzvy Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (MSCA-IF) s uzávěrkou 12. 9. 2018. Workshopu se mohou zúčastnit jak výzkumníci z Univerzity Karlovy, kteří plánují v rámci Individual Fellowship vyjet do zahraničí, tak výzkumníci, kteří přijíždějí ze zahraničí a plánují projekt Individual Fellowship řešit na Univerzitě Karlově.

Workshop nabídne unikátní příležitost pracovat s podpořeným MSCA-IF projektem a setkat se s úspěšnými řešiteli a s hodnotiteli těchto projektů.

„Vstupenkou“ na workshop je CV žadatele (maximálně 5 stránek) a abstrakt projektu (maximálně 2000 znaků včetně mezer), obojí zpracované podle zadávací dokumentace MSCA-IF: Guide for Applicants. Požadované materiály je třeba zaslat na adela.jiroudkova@ruk.cuni.cz do 15. 4. 2018.

Cílem programu Marie Skłodowska-Curie je podpořit mobilitu, další vzdělávání a profesní růst výzkumníků v Evropském výzkumném prostoru. V rámci MSCA-IF grantu je financována výzkumná (postdoktorská) stáž (1-2 roky) spojená s mezinárodní mobilitou: výzkumník musí projekt řešit na instituci v jiné zemi, než kde dosud pracoval nebo studoval. Podpora je cílena na všechny vědní obory.
Granty MSCA-IF – základní informace.

Kontaktní osoby pro MSCA granty na Přírodovědecké fakultě:
Ludmila Součková (Müllerová) a Tomáš Palatý.
Pokud máte jakékoli dotazy ohledně MSCA-IF grantů, prosím, neváhejte se na nás obrátit.

Pracujete nebo studujete na Přírodovědecké fakultě a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, abyste vyjeli do zahraničí? Přijíždíte ze zahraničí a chcete se ucházet o MSCA-IF grant, který byste řešili na Přírodovědecké fakultě?
► Dejte mi o tom prosím vědět na ludmila.souckova@natur.cuni.cz,
     abych Vás mohla informovat o dostupné podpoře pro žadatele.

 

Aktualitu publikovala Ludmila Součková (Müllerová), Oddělení projektového řízení, 30. 1. 2018.

Publikováno: Úterý 30.01.2018 10:05

Akce dokumentů