E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníStudentka geografie zabodovala v soutěži agentury CzechTourism o nejlepší studentskou práci

V sídle agentury CzechTourism ve středu 21. června proběhlo finále šestého ročníku soutěže o nejlepší studentskou práci v cestovním ruchu. Podobně jako v minulých letech ocenila odborná porota autory nejlepších bakalářských a diplomových prací. Druhé místo v kategorii diplomových prací si odnesla Katarína Krajňáková z katedry sociální geografie a regionálního rozvoje.

 

Vítězové jednotlivých kategorií soutěže agentury CzechTourism.  Foto: CzechTourism

 

Do soutěže mohly být přihlášeny bakalářské i diplomové práce a absolventské práce studentů VOŠ, které studenti úspěšně obhájili nejpozději během aktuálního letního semestru. Odborná porota pracují ve složení Jana Šturmová (AHR ČR), Michal Straka (IPSOS) a Petr Manuel Ulrych (C.O.T. media) u každé práce hodnotila schopnost autora vyhledávat, třídit a analyzovat relevantní informace a pracovat s různými informačními zdroji, inovativní a originální přístup k řešení problému i praktické uplatnění popsaných principů, návrhů a myšlenek.

V kategorii „Diplomové práce“ se umístili: 

  1. místo: Jan Šorna (Vysoká škola ekonomická v Praze), téma: Role centrál cestovního ruchu v ekonomické diplomacii
  2. místo: Katarína Krajňáková (Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy v Praze), téma: Využitie potenciálu bývalých vojenských území pre rozvoj cestovného ruchu - případ vojenského újezdu Brdy (vedoucí práce RNDr. Dana Fialová, Ph.D.)
  3. místo: Adéla Krchňáková (Mendelova univerzita v Brně), téma: Monitorovací systém a hodnocení udržitelného rozvoje destinace cestovního ruchu

 

Publikováno: Čtvrtek 22.06.2017 17:15

Akce dokumentů